AK Parti Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Kazanç, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve İl teşkilatı, merkeze bağlı Burunoba köyü, Osmaniye köyü, Kızık köyü, Alaçatı köyü, Salur köyü, Ekinözü köyü, Mesudiye köyü ve Yollarbaşı köyünde vatandaşları ziyaret etti. Ziyaretlerinde hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinlediler.

Hemşehrilerinin ziyaretlerine devam ederek, şehrin farklı köylerindeki vatandaşları ziyaret etme kararlılıklarını vurgulayan AK Parti heyeti, vatandaşlarının karşılamalarından ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti. Köy ziyaretlerinin devam edeceğini belirten heyet, vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerini sürdüreceklerini dile getirdi.

Ziyaretler sırasında vatandaşların talep ve beklentilerini dinleyen AK Parti temsilcileri, halkın sorunlarına çözüm bulma ve ihtiyaçlarına cevap verme noktasında çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti. Vatandaşların memnuniyeti ve taleplerinin dikkate alınacağını belirten heyet, toplumun her kesiminden gelen geri bildirimlere önem verdiklerini vurguladı.

Editör: Özgür CAN