Karşıyaka SK’dan yapılan açıklamada, Ahmet Akteke’nin yeni görevine getirildiği duyuruldu.

Karşıyaka SK'nın Açıklaması
Karşıyaka SK tarafından yapılan açıklamada, “Profesyonel Futbol Takımımızın Sportif Direktörlüğü görevi için Ahmet Akteke ile anlaşmış bulunmaktayız. Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz ve Ahmet Akteke’ye takımımız ile birlikte başarılar diliyoruz” denildi.

Ahmet Akteke'nin Kariyeri
Ahmet Akteke, daha önce 2020-2021 sezonunda 2. Lig'de Turgutluspor'da görev almış, son iki sezonda ise Karaman FK’da önemli başarılara imza atmıştı. Akteke, Karaman FK ile 2022-2023 sezonunu şampiyon olarak tamamlamıştı. Bu başarılı kariyerinin ardından, Karşıyaka SK ile anlaştı ve yeni görevine başlamasıyla birlikte Karşıyaka'nın başarılarına katkı sağlaması bekleniyor.

Yeni Başarılar Bekleniyor
Ahmet Akteke'nin Karşıyaka SK ile yaptığı anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olması ve Akteke'nin Karşıyaka SK ile birlikte başarılı bir sezon geçirmesi temenni ediliyor. Karşıyaka SK taraftarları, Akteke'nin deneyim ve başarılarıyla takımın performansını artıracağına inanıyor.

Karşıyaka SK'nın bu önemli transferi, kulübün hedeflerine ulaşma yolunda attığı önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Editör: Özgür CAN