Akçaşehir'in genç ve dinamik belediye başkan adayı Soner Yeşildaş, bir taraftan seçim çalışmalarını yürütüp, projelerini açıklarken, diğer taraftan çalışma prensiplerine dair ipuçları vermeye devam ediyor.

İnsanımızın en önemli özelliklerinden birisinin hoşgörü ve samimiyet olduğunu belirten CHP adayı Yeşildaş, uzlaşma kültürünü tüm Akçaşehir'e hakim kılacaklarını ve çalışmalarını bu anlayış doğrultusunda şekillendireceklerini belirtti. Uzlaşma ve toplumsal mutabakatın olmadığı yerde ortaya çıkacak sonucun çözümsüzlük olacağını ifade eden Akçaşehir Belediye Başkan Adayı Soner Yeşildaş, "Bizim kültürümüzün temelinde hoşgörü vardır, uzlaşma vardır.

Anadolu'yu da milletimizi de ayakta tutan en önemli değerler bunlardır. Akçaşehir'imize uzlaşma kültürü ile hizmet edeceğiz. Toplumun tüm kesimlerinin görüşlerini alarak, ortak paydamız olan Akçaşehir etrafında birleşerek çalışacağız, sorunlara uzlaşma ile çözüm üreteceğiz.

Akçaşehir'in çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur, fakat ihmal edilmiş büyük problemleri vardır. İstişareye dayalı ve katılımcı bir anlayışla beldemizin tüm sorunlarını çözeceğiz. "Ben yaptım oldu" anlayışı son bulacak" dedi.

Editör: Özgür CAN